MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 22 435 62 00PageScope Enterprise Suite

Pakiet oprogramowania Konica Minolta umożliwia centralne zarządzanie, a także sprawną i skuteczną administrację urządzeniami.

Udostępniając PageScope Enterprise Suite administratorom i specjalistom IT, Konica Minolta usprawnia ich pracę, minimalizując wysiłek i pomagając osiągnąć więcej w znacznie krótszym czasie.

Moduły mogą być używane w dowolnej kombinacji i integrowane z powszechnie stosowanymi platformami, takimi jak Active Directory, udostępniając obszerną zawartość firmowej bazy danych bezpośrednio na sieciowych urządzeniach wielofunkcyjnych jak i innych urządzeniach produkcyjnych.

W skład pakietu wchodzą następujące aplikacje:

  • PageScope Net Care Device do centralnego wdrażania konfiguracji ustawień sieciowych urządzeń bizhub i centralnego monitorowania ich statusu.
  • PageScope Authentication Manager do centralnego zarządzania bazą danych użytkowników i ich uprawnieniami.
  • PageScope Account Manager do centralnego gromadzenia szczegółowych odczytów liczników i wynikającej z nich kalkulacji kosztów.
  • PageScope MyPanel Manager do indywidualnego tworzenia centralnych profili użytkowników, książek adresowych i miejsc przeznaczenia zeskanowanych dokumentów.
  • PageScope My Print Manager jest modułem druku podążąjącego w pakiecie Enterprise Suite, umożliwia druk zabezpieczony w każdym miejscu i na każdym urzązeniu bizhub które jest podłączone do systemu PageScope Enterprise Suite.

 

COPY S.C.

ul. Ostrobramska 101 lok. 317 
04-041 Warszawa
Tel: (+48) 22 435 62 00
fax: (+48) 22 403 43 19
biuro@copy-biuro.pl